Bezpieczny dom #UbezpieczSieZglowa

Jeszcze ostatni raz sprawdzasz, czy zamknąłeś wszystkie okna, zakręciłeś wodę i wyłączyłeś listwy elektryczne. Jeszcze tylko podrzucisz klucze do Zbyszka – niezawodnego sąsiada z dołu i jesteś gotowy! Wyjeżdżasz wreszcie na urlop. W myślach odhaczasz jeszcze raz, czy na pewno wszystko sprawdziłeś, zamknąłeś i wyłączyłeś. Przecież nie chcesz po powrocie z wakacji zastać zalanego lub okradzionego mieszkania.

Bezpieczeństwo Twojego majątku jest bardzo ważne – nic dziwnego, że gdy planujesz dłuższą nieobecność martwisz się i starasz się zadbać o to, by Twoje mieszkanie było zabezpieczone. Tylko czy pomocny sąsiad Zbyszek i zakręcona woda w mieszkaniu to wystarczająca polisa?

Odpowiednio dobrane ubezpieczenie pozwoli Ci spać spokojnie na urlopie, a w razie zniszczeń lub kradzieży – pokryje poniesione straty.

Zanim wyjedziesz na urlop upewnij się, ze Twoje mieszkanie jest ubezpieczone. Pomyśl o bezpieczeństwie Twojego majątku i #UbezpieczSieZglowa

Odwiedź nas na gdańskim Ujeścisku lub skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Bądź świadomy i #UbezpieczSieZglowa!

Gdańsk Ujeścisko, ul. Piotrkowska 21C, 80-180 Gdańsk

#Ujeścisko #Ubezpieczenia #IbisUbezpieczenia #GdanskUbezpieczenia #UbezpieczeniaUjescisko #AgencjaUbezpieczeniowaGdansk #AgencjaUbezpieczeniowaUjescisko #Piotrkowska #Ibis