Już są!

Właśnie ruszył okres ferii zimowych a wraz z nim – dwa tygodnie odpoczynku połączonego często z wyjazdem w bardziej lub mniej zaśnieżone miejsca. Niezależnie od tego, czy Twoją destynacją będą śnieżne szlaki, czy raczej słoneczny relaks w egzotycznym miejscu, pamiętaj, żeby przed wyjazdem zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

Przygotowując się do wyjazdu pamiętaj, że wykupienie ubezpieczenia turystycznego może w wielu sytuacjach okazać się jedną z najlepszych decyzji związanych z Twoim urlopem.

Odpowiednie ubezpieczenie turystyczne przede wszystkim zapewnia pokrycie kosztów leczenia oraz akcji ratowniczej w górach i na morzu oraz pokrycie kosztów transportu do Polski w przypadków problemów ze zdrowiem lub wypadku. Bardzo przydatną opcją często okazuje się rozszerzenie polisy turystycznej o OC – które dodatkowo może ochronić Cię przed kosztami ewentualnych zniszczeń . O ubezpieczeniu turystycznym i wymienionych elementach powstał osobny wpis Bezpieczne wakacje, do którego serdecznie zapraszam.

Ponadto, wybierając się za granicę warto pamiętać o karcie EKUZ, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie a jest całkowicie bezpłatna. Więcej o karcie dowiesz się z wpisu Tajemniczy EKUZ.

Jeśli w Twoim urlopowych ekwipunku znajduje się już ubezpieczenie turystyczne i karta EKUZ, to gratuluję! Jesteś gotowy – pozostaje mi życzyć Ci udanego wypoczynku.

Pamiętaj, Bądź świadomy i #UbezpieczSieZglowa!

Odwiedź nas na gdańskim Ujeścisku lub skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo

Gdańsk Ujeścisko, ul. Piotrkowska 21C, 80-180 Gdańsk

#Ujeścisko #Ubezpieczenia #IbisUbezpieczenia #GdanskUbezpieczenia #UbezpieczeniaUjescisko #AgencjaUbezpieczeniowaGdansk #AgencjaUbezpieczeniowaUjescisko #Piotrkowska #Ibis

Inne wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Bezpieczne wakacje.
Tajemniczy EKUZ.